personel takip sistemleri

Personel takip sistemleri geniş uygulama alanına sahip sistemlerdir. Sistemin amacı personel performansının denetlenmesi, çalışanların takip edilebilmesidir. İşletme verimliliği sağlayabilme odaklı kullanılan bir sistemdir.

İşletmede çalışan personelin hangi saatler arasında ofi se giriş-çıkış yaptığını; yapması gereken görevleri zamanında yapıp yapmadığını, bir görev üzerinde ne kadar oyalandığı gibi pek çok veriye ulaşmanızı sağlar.

RFID teknolojisinde uzman olan fi rmamız; istendiğinde personelinizin bina içerisindeki konumu ve gün içerisinde yaptığı hareketleri takip etmenizde size yardımcı olur.

Neden Personel Kontrolü Gereklidir?

İşletmelerde personel kontrolu ya güvenlik kontrolünde imza defteri uygulamaları ile yapılmakta ya da, bir güvene dayalı sistemle yürütülmektedir. Bu birçok işletmede daha sonra belirli bir sorun meydana getirmektedir.

Kişiler işe gelmeden taklit imza atılır veya geç gelseler bile geldikleri saatin dışında daha erken bir saati yazarak girişleri sağlanır. Bu zamanla bütün personel üzerinde kötü bir izlenim bıraktırır. Haklılar bile haksız duruma geçer, bu nedenle işletmelerde personel kontrol sistemi olmazsa olmazların içerisinde yer almalıdır.

Sizde çok geç olmadan personel takip sistemlerimizi kullanarak haksız kazancın önüne geçin, yazılım ve donanım avantajlarımızdan yararlanın. Gerçek zamanlı PDKS kontrolünü sağlayın, hem zamandan tasarruf edin hem iş gücünüzden.

Personel Kontrol Sistemi torpil yapmaz, haksız kazanç vermez çalışanları ve sistemi kontrol edeni kontrol eder böylelikle işverenler daha fazla zaman ve verim kazanır.