Hakkımızda

Dünya genelinde kalite ve güvenilirliği ile bilinen markaların, ülkemizdeki distribütörleriyle bölgesel iş ortaklığı anlaşmaları imzalayarak, ticari ahlakın vazgeçilmez kuralları olan dürüstlük, devamlılık ve kalite ilkelerini prensip edinmiş, personel eğitimini ön planda tutan, yanı sıra modern tesisat ve test cihazları ile donatılmış Legend Teknoloji Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren uzman kadrosuyla zayıf akım sistemlerinin tamamına vakıf olan Legend; IP HD Güvenlik Kamera Sistemleri, Network Alt Yapı Projelendirme, Yangın Algılama İhbar Sistemleri, Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri, Otopark Sistemleri, Personel Devam Kontrol & Turnike Sistemleri uygulamalarında yetkinliğini kanıtlamıştır.

Yapılan sistemin devreye alınmasından sonra, anlaşma şartları içerisinde, bakım çalışmaları periyodik olarak Legend tarafından sağlanmaktadır.

Legend; kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi ile kısa sürede güvenlik sektöründe yer edinmeyi başarmıştır. Bugün ve gelecekte de prensiplerimizden taviz vermeden hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sektörde 15. yılını tamamlayan Legend, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Göstermiş olduğunuz ilgi ve desteklerden dolayı tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.